Luottamusmiehet

LUOTTAMUSMIEHET / SÄHKÖPOSTIOSOITTEET

ALAVUS IKKUNAT OY

Kari Korpi     karikorpi2017(at)gmail.com

A-PIHVI OY

Simo Lähdekorpi simo.lahdekorpi(at)atria.fi

ARE OY

Kimmo Koskiniemi     kimmo.koskiniemi(at)nic.fi

ATRIA SUOMI OY

Marja Kallio marja.kallio(at)atria.fi

ATRIA-CHICK OY

Kalevi Rinne      kalevi.rinne(at)atria.com

CAVERION SUOMI OY

Juha Hakala      juha.hakala(at)caverion.com

EJENDALS SUOMI OY

Pasi Renkola     pari.renkola(at)gmail.com

ENIA OY

Essi Kallio     essi.kallio(at)enia.fi

EPEC OY

Mika Heiskanen     mika.heiskanen(at)epec.fi

EUROFINS AHMA OY

Annina Vuorinen     annina.vuorinen(at)ahmagroup.com

FORTACO OSTROBOTHNIA OY

Veli-Pekka Luoma  veli-pekka.luoma(at)fortacogroup.com

I-PRINT OY

Jukka Rutanen     jukka.rutanen(at)iprint.fi

JANITA OY

Mäkiniemi Merja merja.makiniemi(at)prohallitus.fi

LÄNSILINKKI OY

Tommi Nyrhinen     tommi.nyrhinen(at)westlink.fi

MATTI-OVI OY

Irmeli Perälä  irmeli.perala(at)mattiovi.fi

OSUUSKUNTA MAITOSUOMI OY

Maarit Takala     maarit.takala(at)valio.fi

PESMEL OY

Timo Valkama timo.valkama(at)pesmel.com

REALIA ISÄNNÖINTI OY

Merja Antila merja.antila(at)realia.fi

RUUKKI CONSTRUCTION OY

Kaija Soini kaija.soini(at)ruukki.com 

SK-KOJEISTOT OY

Kansanaho Kari kari.kansanaho(at)sk-kojeistot.fi

TANKKI OY

Sanna Vuorenmaa sanna.vuorenmaa(at)tankki.fi

TIBNOR OY

Mika Häikiö     mika.haikio(at)hotmail.com

VALIO OY

Takala Maarit maarit.takala(at)valio.fi

VAPO OY

Arja Haapala  arja.haapala(at)vapo.fi

Seito Pro ry on tehnyt sopimuksen Seinäjoen Kaupunginteatterin kanssa.

Jäsen saa 10 € alennuksen mistä tahansa esityksestä teatterilla – myös vierailuesityksistä.

Etu koskee vain jäsentä, joka näyttää kassalla jäsenkortin.

Huom! Jäsenedun voit saada vain teatterin kassan lippumyynnissä, ei verkkokaupassa!

Tervemenoa teatteriin !

50 %:n edun saat Seinäjoen, Kurikan, Kauhajoen, Lapuan, Alavuden, Jalasjärven, Ilmajoen, Kristiinankaupungin, Ähtärin ja Alajärven uimahalleissa.

Seito PRO ry:n jäsenet pääsevät edullisesti myös kuntosaleille. Maksat puolet kertamaksun hinnasta ja puuolet laskutetaan yhdistykseltä. Kirjoita nimesi ja jäsennumerosi listaan.

Sopimus on tällä hetkellä voimassa seuraavissa kuntosaleissa:

  • Seinäjoki: Uimahallin kuntosali (huom. kuntosalin maksulla pääset myös uimaan)
  • Kauhajoki: Virkistysuimala Virkku kuntosali
  • Lapua: Virkistysuimalan kuntosali
  • Alavus: Kunto-Lutran kuntosali
  • Ilmajoki: Ilmajoki-hallin kuntosali
  • Kristiinankaupunki: Uimahallin yhteydessä sijaitsevan Positive Gymin kuntosali
  • Alajärvi: kuntosali Syke

Uutena Koskuen Kuntoportti. Kuntoportti Oy:n (Koskue) kanssa on tehty sopimus, jolla Seiton jäsenet voivat käydä kuntosalilla puoleen hintaan. Puolet laskutetaan yhdistykseltä. Avainkortin saamiseksi ja järjestelyjen läpikäymiseksi ota yhteyttä Timo Samppalaan, puhelin 050-5541912.

Elokuvalipuista saat saman 50 % alennusta, sopimus tällä hetkellä voimassa :

  • Kino Kurikka
  • Kino Jalasjärvi
  • Matin-Tupa Ylistaro
  • Bio Marlon Kauhajoki
  • Kino Kuva Teuva
  • Sun Kino Ähtäri
  • Kino Kyntäjä Alavus

Bio Marilyn, Seinäjoki ja Bio Marilyn, Lapua. Jäsen saa 5 euron alennuksen hinnasta näyttämällä jäsenkortin kassalla.

Etu on henkilökohtainen – ei muille perheen / seurueen jäsenille.

Laita nimesi ja jäsennumerosi listalle. Näitä tarjouksia ei voi yhdistää muihin tarjouksiin esim. tiistaisin veikkaus -kortilla kaksi yhden hinnalla kotimaista elokuvaa katsomaan.

Edut koskevat vain kertalippuja ja ne ovat tarkoitettu vain Seito Pro ry:n jäsenille.
Ole ajoissa lipunmyynnissä ja jäsennumero valmiina!

Hyödyllisiä linkkejä