Seito Pro Ry - Jo vuodesta 1962

Jäsentemme parhaaksi

Hallitus

Taina Hakalahti

Taina Hakalahti

Puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 040-504 0044
taina.hakalahti@gmail.com

Aki Salli

Varapuheenjohtaja
STTK:n aluetoimikunnan puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 045-111 5774
aki.salli@hotmail.com

Jorma Mäkinen

Jorma Mäkinen

Sihteeri
Puh: 050-528 7121
jorma.makinen@netikka.fi

Kari Korpi

Kari Korpi

Taloudenhoitaja
Puh: 050-535 3476
karikorpi2017@gmail.com

Maarit Takala

Maarit Takala

Jäsensihteeri
Jäsenhankintavastaava
Elintarviteollisuuden neuvottelukunnan jäsen
Puh: 044-348 8530
maarit.takala@valio.fi

Merja Antila

Koulutussihteeri
Puh: 040-580 8446
merja.antila@netikka.fi

Jarmo Korpinen

Edunvalvontavastaava
Puh: 050-461 0699
jarmo.korpinen@gmail.com

Essi Kallio

Essi Kallio

Tiedotussihteeri
Web-vastaava
Puh: 045-886 8440
essinposteja@gmail.com

Helena Loikas

Helena Loikas

Pro-klubivastaava
Puh: 045-674 7676
helena.loikas@hotmail.fi

Kari Kuoras

Vapaa-aikakiinteistön hoitaja
Varaukset
Puh: 044-912 0571
kari.kuoras@gmail.com

Seiton tapahtumakalenteri

Yllätys kinkkuarvonta suoritettu

Päätimme tehdä pienen yllätyksen ja arvoimme 3kpl joulukinkku-lahjakortteja kaikkien jäsenrekisterissämme olleiden jäsenten kesken. Voitot menivät Lapualle, Isojoelle ja Seinäjoelle. Olemme henkilökohtaisesti yhteydessä voittajiin! Ensi vuonna

Lue lisää »

Kutsu vaalikokoukseen

Seito Pro ry                                                                 12.11.2020 KUTSU VAALIKOKOUKSEEN Seito Pro ry:n hallitus kutsuu sinut tervetulleeksi yhdistyksemme vaalikokoukseen. Ajankohta: torstai 3.12.2020 klo 19.00 Paikka: Hotelli Sorsanpesä, Törnäväntie 27

Lue lisää »

SEITO PRO RY:N JÄSENHANKINTAKAMPANJA

Seito PRO ry:n jäsenhankintakampanjassa jokaisesta uudesta jäsenestä lahjakortti Kotipizzaan. Jos työpaikalla kaikki sujuu kuin rasvattu eikä potkuja ole tiedossa, mitä hyötyä on kuulua liittoon? Kaikkia

Lue lisää »