Seito Pro Ry - Jo vuodesta 1962

Jäsentemme parhaaksi

Hallitus

Taina Hakalahti

Puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 040-504 0044
taina.hakalahti@gmail.com

Aki Salli

Varapuheenjohtaja
STTK:n aluetoimikunnan puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 045-111 5774
aki.salli@hotmail.com

Jorma Mäkinen

Sihteeri
Puh: 050-528 7121
jorma.makinen@netikka.fi

Kari Korpi

Taloudenhoitaja
Puh: 050-535 3476
karikorpi2017@gmail.com

Maarit Takala

Jäsensihteeri
Jäsenhankintavastaava
Elintarviteollisuuden neuvottelukunnan jäsen
Puh: 044-348 8530
maarit.takala@valio.fi

Merja Antila

Koulutussihteeri
Puh: 040-580 8446
merja.antila@netikka.fi

Jarmo Korpinen

Edunvalvontavastaava
Puh: 050-461 0699
korpinen.jarmo@gmail.com

Essi Kallio

Tiedotussihteeri
Web-vastaava
Puh: 045-886 8440
essinposteja@gmail.com

Helena Loikas

Pro-klubivastaava
Puh: 045-674 7676
helena.loikas@hotmail.fi

Kari Kuoras

Vapaa-aikakiinteistön hoitaja
Varaukset
Puh: 044-912 0571
kari.kuoras@gmail.com

Seiton tapahtumakalenteri

Jauhojärven varauskalenteri

Seiton oman Jauhojärven huvilan varauskalenteri on käytössä. Pääset tarkistamaan mökin varauskalenterin alla olevasta linkistä. Pyritään pitämään ajantasalla, mutta muutokset on mahdollisia! Varmimman tiedon saat aina

Lue lisää »