Seito Pro Ry - Jo vuodesta 1962

Jäsentemme parhaaksi

Hallitus

Taina Hakalahti

Puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 040-504 0044
taina.hakalahti@gmail.com

Aki Salli

Toimihenkilö, MÖKKIVARAUKSET
STTK:n aluetoimikunnan puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä,
Puh: 045-111 5774
aki.salli@hotmail.com

Jorma Mäkinen

Sihteeri, Varapuheenjohtaja
Puh: 050-528 7121
jorma.makinen@netikka.fi

Hallitus@seito.fi

Maarit Takala

Jäsensihteeri
Jäsenhankintavastaava
Elintarviteollisuuden neuvottelukunnan jäsen
Puh: 044-348 8530
maarit.takala@valio.fi

Merja Antila

Taloudenhoitaja
Puh: 040-580 8446
merja.antila@netikka.fi

Jarmo Korpinen

Edunvalvontavastaava, Pro-Klubivastaava
Puh: 050-461 0699
korpinen.jarmo@gmail.com

Essi Kallio

Tiedotussihteeri ja Web-vastaava
Puh: 045-886 8440
essinposteja@gmail.com

Helena Loikas

Koulutussihteeri
Puh: 045-674 7676
helena.loikas@hotmail.fi

Kari Kuoras

Mökki-isäntä
Vain mökin huoltotehtävät, Ei varauksia
Puh: 044-912 0571
kari.kuoras@gmail.com

Seiton tapahtumakalenteri

Seiton jäsenposti 4/22

Tervehdys jäsen! Tulevia tapahtumia: Koko perheen jäsentilaisuus Jauhojärvellä la 21.5. kutsu kirjeessä. Tulossa vierailu Nurmoon Traktori-museoon (tarkentuu, seuraa ilmoittelua) Suunnitteilla jäsenmatka Uumajaan 22-24.7. (tarkentuu, seuraa

Lue lisää »

Seiton jatkuva jäsenhankintakampanja 2022

SEITO PRO RY:N JÄSENHANKINTAKAMPANJA Seito PRO ry_jatkuva jäsenhankintakampanja_2022 Seito PRO ry:n jäsenhankintakampanjassa jokaisesta uudesta jäsenestä lahjakortti Kotipizzaan. Jos työpaikalla kaikki sujuu kuin rasvattu eikä potkuja

Lue lisää »