Seito Pro Ry - Jo vuodesta 1962

Jäsentemme parhaaksi

Hallitus

Taina Hakalahti

Puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä
Puh: 040-504 0044
taina.hakalahti@gmail.com

Aki Salli

Toimihenkilö, MÖKKIVARAUKSET
STTK:n aluetoimikunnan puheenjohtaja
Vapaa-ajan toiminnan vetäjä,
Puh: 045-111 5774
aki.salli@hotmail.com

Jorma Mäkinen

Sihteeri, Varapuheenjohtaja
Puh: 050-528 7121
jorma.makinen@netikka.fi

Hallitus@seito.fi

Maarit Takala

Jäsensihteeri
Jäsenhankintavastaava
Elintarviteollisuuden neuvottelukunnan jäsen
Puh: 044-348 8530
maarit.takala@valio.fi

Merja Antila

Taloudenhoitaja
Puh: 040-580 8446
merja.antila@netikka.fi

Jarmo Korpinen

Edunvalvontavastaava, Pro-Klubivastaava
Puh: 050-461 0699
korpinen.jarmo@gmail.com

Essi Kallio

Tiedotussihteeri ja Web-vastaava
Puh: 045-886 8440
essinposteja@gmail.com

Helena Loikas

Koulutussihteeri
Puh: 045-674 7676
helena.loikas@hotmail.fi

Kari Kuoras

Mökki-isäntä
Vain mökin huoltotehtävät, Ei varauksia
Puh: 044-912 0571
kari.kuoras@gmail.com

Seiton tapahtumakalenteri

Kutsu vaalikokoukseen

Vaalikokous kutsu 2022 PDF Seito Pro ry                                                                              22.11.2022 Kutsu vaalikokoukseen   Seito Pro ry:n hallitus kutsuu sinut tervetulleeksi yhdistyksemme vaalikokoukseen. AIKA:           15.12.2022 klo 18.30 PAIKKA:     

Lue lisää »

Seiton 60-vuotisjuhlat on juhlittu

Seito Pro ry:n 60-vuotisjuhlat on juhlittu eilen 19.11.2022 Hotelli Almassa, Seinäjoella. Juhlat alkoivat klo 18 ja juhlan avasi puheenjohtajamme Taina Hakalahti upealla runonlausunnalla ja tervetulosanoilla

Lue lisää »

Seiton jäsenten syysposti

Tervehdys Seiton jäsen! Tässä viestissä tiedoksi muutama juttu. Yhdistyksen vaalikokous on tulossa 15.12. Tästä tulee kutsu myöhemmin, mutta laita jo päivä kalenteriin. Kokous pidetään hotelli

Lue lisää »